Politiker i Vetlanda kommun

Fredrik Johansson (M)

Kontaktinformation

E-post:
fredrik.johansson1@vetlanda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommundelsråd för Vetlanda-Bäckseda Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen för Vetlanda Industrilokaler Ersättare 2019-03-20 - 2023-06-30
Styrelsen för Witalabostäder AB Ersättare 2019-03-20 - 2023-06-30