Politiker i Vetlanda kommun

Tommy Risarp (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommundelsrådet för Björkö Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen för Vetlanda Industrilokaler Ledamot 2019-03-20 - 2023-06-30
Styrelsen för Witalabostäder AB Ledamot 2019-03-20 - 2023-06-30