Politiker i Vetlanda kommun

Anton Sigfridsson (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-12-10 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31