Politiker i Vetlanda kommun

Mikael Loberg (SD)

Kontaktinformation

Telefon:
070-326 23 07 (mobil)

E-post:
mikael.loberg@vetlanda.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och byggnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Parlamentariska kommittén Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31