Politiker i Vetlanda kommun

Jonna Andreasen (SD)

Kontaktinformation

E-post:
jonna.andreasen@vetlanda.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31