Politiker i Vetlanda kommun

Sven-Åke Karlsson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommundelsråd för Vetlanda-Bäckseda Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och byggnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31