Politiker i Vetlanda kommun

Hugo Svensson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
073-396 45 75 (mobil)

Postadress:
Tegelbacksvägen 17 574 39 VETLANDA
(bostad)

E-post:
hugo.svensson@vetlanda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31