Politiker i Vetlanda kommun

Magdalena Andersson (M)

Kontaktinformation

E-post:
magdalena.andersson@vetlanda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Höglandets överförmyndarnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommundelsråd för Korsberga Ordförande 2019-03-20 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-03-05 - 2022-10-14