Politiker i Vetlanda kommun

Ingemar Sturesson (KD)

Kontaktinformation

Telefon:
0383-188 53 (bostad)
070-207 80 00 (mobil)
070-207 80 00 (arbete)

Postadress:
Tallhagavägen 3 574 73 LANDSBRO
(bostad)

E-post:
ingemar.sturesson@vetlanda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-05-03 - 2022-10-14