Politiker i Vetlanda kommun

Douglas Thor (M)

Kontaktinformation

E-post:
douglas.thor@vetlanda.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommundelsrådet för Björkö Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen för Vetlanda Stadshus AB Ersättare 2019-03-20 - 2023-06-30