Politiker i Vetlanda kommun

Christina Moths (C)

Kontaktinformation

E-post:
christina.moths@vetlanda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31