Politiker i Vetlanda kommun

Tommy Bengtsson (V)

Kontaktinformation

Telefon:
070-788 07 33 (mobil)

E-post:
tommy.bengtsson@vetlanda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Tekniska nämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31