Politiker i Vetlanda kommun

Kristoffer Kaspersson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
kristoffer.kaspersson@vetlanda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommundelsrådet för Bäckaby Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14