Politiker i Vetlanda kommun

Ingrid Holm (SD)

Kontaktinformation

E-post:
ingrid.holm@vetlanda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndeman Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31