Politiker i Vetlanda kommun

Martina Jansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-880 68 78 (mobil)

E-post:
martina.jansson@vetlanda.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala rådet för funktionshindrade Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Parlamentariska kommittén Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Styrelsen för Vetlanda Stadshus AB Ersättare 2019-03-20 - 2023-06-30