Politiker i Vetlanda kommun

Malin Brihall (VF)

Kontaktinformation

E-post:
malin.brihall@vetlanda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14