Politiker i Vetlanda kommun

Daniel Lundström (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0383-153 23 (bostad)

E-post:
daniel.lundstrom@vetlanda.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Höglandets överförmyndarnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-06-03 - 2022-10-14
Tekniska nämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31