Politiker i Vetlanda kommun

Henrik Freij (M)

Kontaktinformation

E-post:
henrik.freij@vetlanda.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och byggnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31