Politiker i Vetlanda kommun

Agneta Lindberg (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-603 89 93 (mobil)

E-post:
agneta.lindberg@vetlanda.se

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2015-02-03 - 2018-12-31
Kommunala rådet för funktionshindrade Ordförande 2015-03-04 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2016-12-21 - 2018-12-31
Parlamentariska kommittén Ersättare 2015-03-04 - 2018-12-31
Valberedningen Ersättare 2014-11-19 - 2018-10-14
Vård- och omsorgsnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31